Доставка, оплата та обмін або повернення товару.

Доставка

— Замовлення, оформлені у вихідні та святкові дні, обробляються на наступний за ними робочий день.

— Доставка по Україні здійснюється транспортною компанією Нова пошта. Вартість доставки оплачуєте Ви згідно тарифів компаній. В середньому вартість доставки послугами Нової пошти 60-70 грн. Термін 2-3 робочих дні.

— Доставка в інші країни здійснюється Укрпоштою після 100% предоплати карткою Visa або Mastercard. Вартість доставки оплачує покупець. Розрахунок вартості доставки відбувається під час оформлення замовлення і оплачується разом із замовленням. Термін доставки 2-3 тижні.
Якщо ви бажаєте отримати наші товари за межами України, просто напишіть нам — ми знайдемо спосіб, зручний для вас.

Оплата

— Оплата може бути проведена з платіжної карти Visa і MasterCard будь-якого банку. При цьому використовується сервіс безпечних онлайн платежів Fondy.
— Накладений платіж від Нової Пошти, оплата у віділенні після отримання.
При оплаті післяплатою перевізник «Нова Пошта» додатково нараховує комісію в розмірі 2% від загальної вартості замовлення та 20 грн. фіксовано за зворотню пересилку коштів.
Тільки по Украіні.

Повернення та обмін

Щодо виробів, які не потребують індивідуального виготовлення (це вироби без нанесення малюнка). Якщо, з якихось причин Вам не підійшов даний виріб, відповідно до статті 9 «Закону про захист прав споживача», Ви маєте право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом 14 днів.

При бажанні повернути/замінити товар, замовлений в інтернет-магазині alliumart.com/shop, уважно ознайомтесь з порядком та умовами процедури.

Повернення коштів за придбаний на сайті товар здійснюється в повному обсязі відразу після:

  • отримання на наш склад повернутого товару та підтвердження факту його цілісності, а також відсутності ознак використання (потертостей, збережені ярлики і заводське маркування, не порушена цілісність);
  • розгляду заяви на повернення/заміну товару, заповненого покупцем.

Максимальний термін повернення/заміни товару становить 7 діб з моменту надходження на склад товару і заяви на його повернення/обмін.

Електронна пошта з питань повернення: shop@alliumart.com

Вироби, що виготовляються за індивідуальним замовленням (це вироби з нанесенням малюнка на футболки, толстовки, лонгсліви, світшоти, кепки та інший одяг з принтами і т.п., які представлені на сайті), підпадають під статтю №13, частина 5, пункт 3 в законі «Про захист прав споживачів». Ці вироби виготовляються індивідуально спеціально для Вас в єдиному екземплярі і не підлягають обміну або поверненню!